Call of Duty: Ghosts Torrent indir

121

Call of Duty: Ghosts torrent indir, Call of Duty: Ghosts torrentle indir, Call of Duty: Ghosts oyunu torrent indir, Call of Duty: Ghosts oyunu indir, Call of Duty: Ghosts pc torrent indir, Call of Duty: Ghosts pc oyunu torrent indir, Call of Duty: Ghosts full torrent indir, Call of Duty: Ghosts indir, Call of Duty: Ghosts indir ve oyna, Call of Duty: Ghosts sağlam indir, Call of Duty: Ghosts tek link indir, Call of Duty: Ghosts full tek link indir, Call of Duty: Ghosts direkt indir, Call of Duty: Ghosts sınırsız indir, Call of Duty: Ghosts pc oyunu tek link indir, Call of Duty: Ghosts pc için tek link indir, Call of Duty: Ghosts tek link son hız indir, Call of Duty: Ghosts son hız pc indir, Call of Duty: Ghosts son hız indir, Call of Duty: Ghosts sistem gereksinimleri, Minecraft nasıl indirilir

 

Call of Duty: Ghosts, Neversoft, Raven Software ve Infinity tarafından geliştirilip Activision tarafından hazırlanan bir savaş oyunudur. Federasyon adı altında birleşen Güney Amerika ülkeleri Abd’ ye meydan okur. Savaş için uzayda bulunan Abd uzay gemisi Odin bomba taşımaktadır. Federasyon ise bunu ele geçirir. Daha sonra Abd’ nin önemli yerlerine ateş açar. Böylece iki taraf arasında kıyasıya mücadele başlar. Abd ise karşı koymak için Ghosts adlı timini ileri sürer. Özetle oyun bu iki grup arasındaki çatışmayı ele alır. Sizlerde Call of Duty: Ghosts oyununu torrent indirerek bu heyecana dahil olabilirsiniz. Oyunu oynayabilmeniz için ise orta seviye donanıma sahip bilgisayarınız olması yeterlidir.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 
OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
CPU: Intel® Core™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better
RAM: 6 GB RAM
HDD : 40 GB HD space
Video: NVIDIA® GeForce™ GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better
Sound: DirectX® compatible sound card
DirectX®: DirectX® 11
Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.

Call of Duty: Ghosts

Yorumlar
REKLAM ALANI

TAVSİYE EDİLENLER

Yandex Metrica
Yandex.Metrica