GTA 5 – Grand Theft Auto V Torrent indir

127

GTA 5 torrent indir, GTA 5 torrentle indir, GTA 5 oyunu torrent indir, GTA 5 oyunu indir, GTA 5 pc torrent indir, GTA 5 pc oyunu torrent indir, GTA 5 full torrent indir, GTA 5 indir, GTA 5 indir ve oyna, GTA 5 sağlam indir, GTA 5 tek link indir, GTA 5 full tek link indir, GTA 5 direkt indir, GTA 5 sınırsız indir, GTA 5 pc oyunu tek link indir, GTA 5 pc için tek link indir, GTA 5 tek link son hız indir, GTA 5 son hız pc indir, GTA 5 son hız indir, GTA 5 sistem gereksinimleri, GTA 5 nasıl indirilir, Grand Theft Auto V torrent indir, Grand Theft Auto V torrentle indir, Grand Theft Auto V oyunu torrent indir, Grand Theft Auto V oyunu indir, Grand Theft Auto V pc torrent indir, Grand Theft Auto V pc oyunu torrent indir, Grand Theft Auto V full torrent indir, Grand Theft Auto V indir, Grand Theft Auto V indir ve oyna, Grand Theft Auto V sağlam indir, Grand Theft Auto V tek link indir, Grand Theft Auto V full tek link indir, Grand Theft Auto V direkt indir, Grand Theft Auto V sınırsız indir, Grand Theft Auto V pc oyunu tek link indir, Grand Theft Auto V pc için tek link indir, Grand Theft Auto V tek link son hız indir, Grand Theft Auto V son hız pc indir, Grand Theft Auto V son hız indir, Grand Theft Auto V sistem gereksinimleri, Grand Theft Auto V nasıl indirilir

 

Efsane bilgisayar oyunlarından GTA bu kez yepyeni bir oyunla karşımızda. Daha önceki bölümlerde sizleri memnun eden firma yine beklentileri karşılamasını bildi. GTA 5 yine zevkle vakit geçirebileceğiniz şekilde tasarlanmış. Diğer bölümlerde bulunmayan magneto özelliği ile oyun içindeki tüm metal şeyleri hareket ettirmek mümkün. Çıktığı günden bu yana büyük ilgi toplayan GTA 5 diğer bölümlerine oranla çok daha üstün özelliklere sahip. Görüntü kalitesi, gerçeklik, silahlar, araçlar, evler, yollar ve aklınıza gelebilecek her şey bu oyunda üst seviyede. GTA 5 torrent oyun indir aramalarıyla google da beklentileri aşmış bir oyundur. Aksiyon, macera ve gerçeklik isteyenler GTA 5′ i torrent indirebilir. Diğer bölümlerde bulunmayan GTA 5′ te olan biz özellikte bir karakter değil üç karakter yönetebiliyor olabilmeniz. Bu karakterlere istediğiniz zaman geçiş yapma hakkına sahipsiniz.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista İşletim Sistemi için NVIDIA ekran kartı önerilir)
İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci @ 2.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
DiretX: 10
HDD: 65 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
 
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 Çekirdek) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 Çekirdek)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
DiretX: 11
HDD: 65 GB Disk alanı

GTA 5

Yorumlar
REKLAM ALANI

TAVSİYE EDİLENLER

Yandex Metrica
Yandex.Metrica