Kötü Kedi Şerafettin 2016 HD 720p Sansürsüz Tek Link indir

346

Kötü Kedi Şerafettin tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin yerli filmi indir, Kötü Kedi Şerafettin torrent indir, Kötü Kedi Şerafettin tek link full film indir, Kötü Kedi Şerafettin 720p tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin filmi izle, Kötü Kedi Şerafettin seyret, Kötü Kedi Şerafettin full izle, Kötü Kedi Şerafettin yerli filmi tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin filmi indir, Kötü Kedi Şerafettin 1080p tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin full hd tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin filmi son hız direkt indir, Kötü Kedi Şerafettin direkt indir, Kötü Kedi Şerafettin filmi full hd tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin vizyon filmi tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin tek link indir, Kötü Kedi Şerafettin hd film tek link indir

 

Sıradan bir Mart sabahı Şerafettin, kadim dostları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşam için mangal hazırlığı yapmaktadır. Ancak gün içinde başına gelmedik kalmaz, babası Tonguç tarafından evden kovulacak, düşmanlarının saldırısına uğrayacak, baba olduğunu öğrenecek, ilk kez aşık olacak ve başına bir sürü olay gelecektir. Yine de bütün bunlar olurken akşam o mangalı yapmaya kararlıdır.
Bülent Üstün’ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri Şerafettin, yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.

 

 

Tür: Animasyon , Aksiyon , Komedi
Vizyon Tarihi: 5 Şubat 2016
Yapımı: 2016 – Türkiye
Süre: 82dk

 

 

 

 

 

 

HD 720p

 

Yorumlar
REKLAM ALANI

TAVSİYE EDİLENLER

Yandex Metrica
Yandex.Metrica